Refugio Das Thermas
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Sportactiviteiten Aquapark Biljart/ Pool tafels | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Kinderbuffet Kinderzwembad Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Refugio Das Thermas Caldas Novas appartement van 40 m² is gelegen op ongeveer 20 minuten te voet van het Watermonument en op 1 km van Casarao. Het appartement bevat warme openbare baden en ligt vlak om de hoek van het diRoma Acqua Park.
Het Serra Verde Winkelcentrum ligt op ongeveer 2 km van het 1-badkamer appartement.
De accommodatie biedt gasten een balkon en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in het appartement.
Deze accommodatie heeft een complete keuken. Refugio Das Thermas appartement ligt op 5 km afstand van luchthaven Caldas Novas. In de omgeving worden verschillende activiteiten aangeboden, zoals biljart.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Sauna
- Biljart/ Pool tafels
- Warmwaterbronbad
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Refugio Das Thermas appartement?
Gasten van Refugio Das Thermas appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Jardim Japones, op circa 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Waterpark Di Roma (1 km) en het Watermonument (1,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Refugio Das Thermas appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Refugio Das Thermas appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Refugio Das Thermas appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Refugio Das Thermas appartement de ontspanning ervaren met warme openbare baden. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Refugio Das Thermas appartement?
Refugio Das Thermas appartement bestaat uit 40 vierkante meters.